O nas

Szanowni Państwo,

Na wstępie pragnę zaprezentować firmę Liquip Polska sp. z o. o. w zakresie przedmiotu jej działalności oraz dokonań w branży, w której działa.
Pierwsze kroki postawiliśmy na rynku związanym z technologią dystrybucji paliw w roku 2001r. jako ADW Polska Sp. z o.o., będąc częścią czeskiego holdingu rolno-paliwowego ADW Group Trebic z Czech. Po wycofaniu się czeskich inwestorów z rynku biopaliw w Polsce firma, w zgodzie z kierunkiem własnej działalności, przyjęła nazwę LIQUIP Polska Sp. z o.o. reprezentując australijskiego producenta technologii mierzenia i nalewu paliw LIQUIP International PTY z Sydney.
W późniejszym okresie w części technologii nalewu nie będącej ofertą Liquip International podjęliśmy także współpracę jako przedstawiciel handlowy czeskiej firmy HEFA /www.pos.cz/. Tym samym uzyskaliśmy możliwość kompleksowych dostaw urządzeń do mierzenia i nalewu paliw oraz innych mediów takich jak agresywne związki chemiczne, ciekłe surowce spożywcze, ropa naftowa oleje itp.
Od roku 2006 Liquip Polska Sp. z o.o. podjął działania w zakresie kompleksowej modernizacji baz i terminali paliwowych. Tym samym jego możliwości sprostania oczekiwaniom potencjalnych klientów uległy znacznemu rozszerzeniu o umiejętność montażu instalacji i uruchomień własnych technologii. Do tego potencjału dołączono prefabrykację i montaż konstrukcji stalowych wsporczych, estakad i pomostów obsługowych oraz własną konstrukcję jezdną przesuwanych poziomo schodów zwodzonych do obsługi cystern kolejowych i samochodowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !